Bezbolesne leczenie zębów

Bezbolesne leczenie zębów Łask

Zapewniamy naszym pacjentom najwyższy komfort podczas wykonywanych zabiegów. Dlatego dbamy o wykonywanie zabiegów bezboleśnie, stosując odpowiednie nowoczesne znieczulenia i sprzęt komputerowy.

Tym, co ułatwia nam wyeliminowanie wszystkie problemy tradycyjnego znieczulenia, a jednocześnie pozwalając na skuteczne leczenie bez bólu jest nowoczesna metoda komputerowego podawania znieczuleń – urządzeniem QuickSleeper.

Dzięki odpowiedniemu dawkowaniu i nieustannej kontroli urządzenia QuickSleeper, środekznieczulający aplikowany jest z prędkością fizjologiczną. Tak dobrana prędkość aplikowania pozwala zupełnie wyeliminować, tak bolesne w przypadku tradycyjnego znieczulenia, uczucie bólu spowodowane wysokim ciśnieniem i rozpieraniem tkanek.

Całkowity czas podawania znieczulenia, w zależności od miejsca jego aplikowania trwa odpowiednio do rodzaju zabiegu oraz fizjonomii pacjenta. W celunajwyższego komfortu pacjenta przed wkłuciem dziąsło jest znieczulane żelami o różnych smakach.

Jeśli pacjent lub zabiegi wymagają innego sposobu znieczulenia to stosowane w naszej praktyce pozostałe rozwiązania oparte o nowoczesne środki znieczulające również zapewniają komfortowe bezbolesne przeprowadzenie zabiegu dla pacjentów w każdym wieku.

Wszyscy nasi Pacjenci mają zapewnioną odpowiednią opiekę po wykonanych zabiegach i w czasie procesu gojenia.