Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna Łask

W naszych gabinecie zajmujemy się pacjentem kompleksowo. Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas oczywiście najważniejsze, ale mamy świadomość, że kwestia wyglądu, estetyki i dobrego samopoczucia jest dla naszych Pacjentów równie ważna.

W tym celu przygotowujemy indywidualny plan leczenia pacjenta, wspólnie analizujemy potrzeby zdrowotne i estetyczne pacjenta, tak by uzyskać zadowalający efekt końcowy.

W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi z dziedziny stomatologii estetycznej wykonywane przy życiu najnowszych urządzeń oraz preparatów najwyższej jakości. W naszych gabinetach stosujemy wiele metod, które pozwalają pacjentowi uzyskać piękny, naturalny, biały uśmiech i młodszy wygląd twarzy.

Proponujemy estetyczną odbudowę zębów w tym:
– licówki – to najmniej inwazyjna rekonstrukcja zębów, dzięki której możemy przywrócić bądź skorygować wygląd zębów. Oferujemy naszym pacjentom różne rodzaje rodzaje licówek min. porcelanowe, kompozytowe, ceramiczne.

Dzięki stosowanym w naszym gabinecie najwyższej jakości materiałów, zapewniamy naszych pacjentów, że zarówno licówki kompozytowe jak i porcelanowe mają wysoką jakość estetyczną i skutecznie maskują przebarwienia oraz korygują kształt zębów. Każde z nich dopasowujemy kolorystycznie tak by sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów indywidualnie do kolorystyki. Efekt końcowy przy stosowanych przez nas licówek jest podobny. Warto jednak nadmienić, że zaletą licówek kompozytowych jest niewielka potrzeba ingerencji w tkankę zębową, co za tym idzie spodziewany efekt można już osiągnąć po pierwszej wizycie. Zaletą licówek porcelanowych jest z kolei ich trwałość.

– odtwarzanie złamanych zębów

– odbudowę ukruszonych zębów,

– rekonstrukcję nieestetycznych zębów.

W przy odbudowie złamanych, ukruszonych bądź nieestetycznych zębów, w naszym gabinecie oferujemy metodę bezpieczną i oszczędzającą materię Państwa własnych zębów – kompozyty. Stosujemy najnowocześniejsze kompozyty do estetycznych, niewidocznych wypełnień, ale także rekonstrukcji utraconych części zęba.

W celu uzyskania najwyższej jakości estetycznego wyglądu zębów wykonujemy skuteczne wybielanie: – wybielanie w gabinecie – laserowe
– wybielanie w domu pacjenta – nakładkowe.

Dodatkowo dla utrzymania naturalnego koloru zębów i estetycznego uśmiechu przeprowadzamy kompleksowe zabiegi higienizacji m.in. piaskowanie, usuwanie kamienia nazębnego.