Periodontologia

Periodontologia Łask

Choroby przyzębia zwane – paradontozą to dziś częsta przypadłość, którą diagnozujemy u nowych pacjentów.

Kompleksowo troszcząc się o zdrowie pacjentów, kładziemy duży nacisk na profilaktykę i diagnostykę, które w połączeniu z naszym doświadczeniem i wiedzą pozwalają nie tylko na wczesne rozpoznanie (paradontoza, ale też skutecznie ja leczyć.

Rekomendujemy kompleksowe zabiegi periodontologiczne pacjentom, którzy zaobserwowali u siebie:
– krwawienie z dziąseł,
– przewlekłe oraz postępujące zapalenie przyzębia,
– kamień nazębny,
– rozchwianie zębów.

Niezbędne do skutecznego leczenia jest przeprowadzenie dokładnej diagnostyki chorób przyzębia. Całą potrzebną diagnostykę min.zdjęcia RTG zębów wykonujemy na miejscu bez konieczności poszukiwania pracowni radiologicznej itp. Na podstawie przeprowadzonej diagnostyki, podejmujemy skuteczne leczenia problemów z obszaru paradontozy.

Leczymy wszystkie choroby przyzębia oraz błony śluzowej. Wykonujemy kompleksowe zabiegi efektywnie i precyzyjnie, tak by móc na każdym etapie leczenia zatrzymać rozwój choroby.

Wykorzystując sprawdzone, zaawansowane procedury i najlepsze urządzenia, które pozwalają na
– leczenie ruchomości zębów
– leczenie nadwrażliwości szyjek zębowych oraz krwawiących dziąseł
oraz wykonanie:
– skaling (suwanie kamienia nazębnego)
– kiretaże

W leczeniu chorób przyzębia bardzo ważną rolę pełnią zabiegi profesjonalnej higienizacji. Na wczesnym etapie występowania paradontozy wystarczą przeprowadzane przez naszabiegi scalingu (usuwanie kamienia) oraz kiretażu. Podczas tych zabiegów odbywa się skuteczne usuwanie przyczyn występowania dolegliwości.