Wybielanie zębów

Wybielanie zębów Łask

Zapewniamy naszym Pacjentom pozbycie się nieładnego koloru szkliwa, czy przebarwień zębów w sposób szybki i dyskretny.

Wykonujemy cały zabieg podczas jednej wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym dzięki wybielaniu laserem diodowym Kavo.

Dla skutecznego wybielania w Gabinecie oferujemy również rozwiązanie oparte o system Prevdent (z wykorzystaniem lampy), dzięki któremu łączymy wybielanie z odbudową szkliwa oraz wyraźnie redukujemy nadwrażliwość zębów.

Zabieg jest przeprowadzany jednorazowo w naszej praktyce z zastosowaniem specjalnego nowoczesnego preparatu.

Przeprowadzamy również metodę wybielania domowego (nakładkowego), która wymaga więcej samodyscypliny Pacjenta i zajmującą ok. 2 tygodni. Polega ona na zakładaniu na noc indywidualnie przygotowanych dla Pacjenta szyn i aplikowanie do nich odpowiedniego preparatu o działaniu wybielającym. Proces nie powinien trwać dłużej niż dwa tygodnie w kontakcie ze stomatologiem.

Każda z metod wybielania zapewnia skuteczny efekt estetyczny, a proces wybielania jest bezpieczny.

Należy jednak pamiętać, że podczas wybielania może pojawić się okresowa nadwrażliwość zębów na bodźce termiczne, która mija po zaprzestaniu stosowania preparatu. W celu osiągnięcia najwyższego efekty estetycznego – pięknych białych zębów, przed wybielaniem należy wyleczyć zęby i oczyścić je z kamienia i osadów.