Implanty zębów

Implanty zębów Łask

Nasze wieloletnie doświadczenie oparte o zabiegi wszczepienia implantów, pozwala nam ich wykorzystanie w odbudowach zdrowego i pięknego uśmiech u każdego z naszych Pacjentów.

W naszej praktyce zabiegi przeprowadzamy kompleksowo, z zachowaniem najwyższej precyzji, co pozwala na przywrócenie idealnego, naturalnego uśmiech dzięki stosowaniu wysokiej klasy implantów.

Stosowane przez nas implanty szwajcarskiej firmy Thommen Medical pozwalają w idealny sposób zastąpić utraconego zęba. Implanty Thommem Medical składają się z tytanowego korzenia i widocznej porcelanowej nakładki imitującej ząb.

Element tytanowy zrasta się z kością, a porcelanowa nakładka imitująca zęba jest idealnie podobna do naturalnego zęba.

Implanty stosujemy jako najlepsze rozwiązanie w przypadku: 
– braku pojedynczego zęba,
– brak kilku zębów,
– bezzębia czyli braku własnych zębów Pacjenta – możemy zaproponować kilka komfortowych rozwiąż protez opartych na wszczepionych 2,4 lub 6 implantach zębów.

Komfort naszych Pacjentów jest dla nas najważniejszy dlatego zapewniamy podczas trwania leczenia implantologicznego tymczasowe uzupełnienie na czas gojenia. Uzupełnienia te służą Pacjentowi na cały czas leczenia co zapewnia, że Pacjenci nie zostają wyłączeni z życia zawodowego i osobistego.