Licówki

Licówki Łask

Od samego początku naszego gabinetu kładziemy nacisk na estetyczne aspekty stomatologii. Stosujemy najnowsze sprawdzone rozwiązania poprawiające wygląd oraz kolor zębów Pacjentów.

W naszej praktyce poprawiamy i korygujemy kształt zębów wraz z wszelkimi rodzajami przekrzywień, przerw, ubytków czy przebarwień. Dla uzyskania najlepszego efektu stosujemy trwałe, najwyższej jakości i bez szkody dla naturalnych zębów rozwiązanie – licówki.

W zależności o indywidualnego przypadku oraz potrzeb i wymagań Pacjenta stosujemy licówki:
– porcelanowe,
– ceramiczne,
– pełnoceramiczne,
– kompozytowe.

Stosowane przez nas licówki są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby poprawić wygląd swoich zębów, ponieważ korygują:
– kształt zęba (wszelkiego rodzaju przekrzywienia, rotacje),
– przerwy między zębami (diastemy),
– kolor, przebarwienia.

Nasze doświadczenie, sprawdzone procedury oraz odpowiednio dobrane licówki pozwalają na uzyskanie idealnego kształtu i koloru zębów.

W tym celu współpracujemy z uznanym i doświadczonym technikiem, specjalizującym się w wykonywaniu prac indywidualnych, zgodnych z oczekiwaniami naszych Pacjentów.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu idealnie zdrowy i piękny uśmiech na wiele lat. Każdy indywidualny projekt licówek jest wykonywany indywidualnie, zgodnie z preferencjami Pacjenta z uwzględnieniem koloru.