Ortodoncja

Ortodoncja Łask

Wiemy od naszych Pacjentów, że piękny i atrakcyjny uśmiech stanowi atut w relacjach prywatnych jak i zawodowych.

Proste zęby to zdrowie, ale także komfort i pewność siebie pozwalające na dobre samopoczucie i estetyczny uśmiech.

Eliminacja wad zgryzu to nie tylko wymóg estetyczny, ale również eliminacja przyczyn rozwoju próchnicy i chorób przyzębia.

Nierówno i nieprawidłowo rozmieszczone zęby mogą powodować nadmierne ich ścieranie, a także problemy z przeżuwaniem czy bolesne zaburzenia czynnościowe stawu skroniowo-żuchwowe i związane z tym powikłania okluzyjne.

Proste zęby i prawidłowy zgryz są ważne nie tylko ze względów estetycznych ale również dla lepszego utrzymania higieny jamy ustnej, lepszej kondycji dziąseł, mniejszego ryzyka próchnicy oraz zapobiegania schorzeniom stawu skroniowo – żuchwowego.

W naszej praktyce realizujemy marzenia o idealnie prostych zębach. Zabiegi są realizowane e komfortowych warunkach, profesjonalnie, bez bólu i stresu.
Każdego Pacjenta diagnozujemy indywidualnie i dobieramy najefektywniejszą metodę leczenia gwarantującą proste zęby i estetyczny uśmiech. Każdorazowo ostateczna metoda leczenia dobierana jest indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami Pacjenta.

Leczenie wad zgryzu oraz ortodontyczne zabiegi doprowadzające do posiadania prostych zębów przeprowadzamy u Pacjentów w każdym wieku.

Dysponujemy wszystkimi dostępnymi metodami prostowania zębów:
– aparaty ortodontyczne stosowane w uzębieniu mlecznym,
– aparaty stałe.
– aparaty ruchome,
– aparaty czynnościowe,
– aparaty mechaniczne,

Dbamy o to, aby aparaty ortodontyczne nie były widoczne, dlatego jedno z rozwiązań, to dyskretne aparaty, które nie są zauważalne przez drugą osobę.

Krzywe zęby i wady zgryzu mogą przez wiele lat być kompleksem wielu z nas, dlatego warto przyjść do naszej praktyki, skorzystać z możliwości, jakie daje nowoczesna ortodoncja i zrealizować swoje marzenie o prostych zębach. Metoda leczenia dobierana jest indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Pacjenta, aby wynikiem leczenia jest piękny i estetyczny uśmiech.