Diagnostyka stomatologiczna

Diagnostyka stomatologiczna Łask

Od wielu lat kładziemy bardzo duży nacisk na profilaktykę i kompleksowa diagnostykę przeprowadzana w naszym gabinecie przed każdym zabiegiem.

Nasze wieloletnie doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt pozwalają zapewnić naszym Pacjentom wczesne wykrycie pojawiających się na przestrzeni lat nieprawidłowości i wyprzedzenie pojawienia się możliwych dolegliwości.

Do przeprowadzenia odpowiedniej diagnostyki wykorzystujemy szereg wysoko specjalistycznych i precyzyjnych nowoczesnych urządzeń i sprzętu:
– RTG zębów, panorama,
– RVG punktowe zębów,
– CBCT,
– Tomograf,
– Pantomograf,
– Kamera wewnątrzustna
– mikroskop Leica M320.

Przeprowadzane przez nas badania diagnostyczne z wykorzystaniem naszego sprzętu, pozwalają na precyzyjne i kompleksowe badania diagnostyczne. Przed każdym indywidualnym planem leczenia Pacjenta przedstawiamy możliwe propozycje leczenia w oparciu o wykonaną pełną diagnostykę.

Podczas wizyt kontrolnych nasze indywidualne podejście do Pacjenta i przeprowadzana wymagana diagnostyka pozwalają na wczesne zdiagnozowanie i usunięcie zachodzących niewidocznych zmian tkanek zęba.

Kompleksowa diagnostyka i indywidualne podejście do każdego przypadku pozwala uniknąć powikłań w postaci bólu zęba i dyskomfortu w jamie ustnej, co pozwala naszym Pacjentom cieszyć się własnym, pięknym uśmiechem oraz wyeliminować dyskomfort wystąpienia bólu.