Inlay Onlay

Inlay Onlay Łask

Staramy się zapewnić naszym pacjentom estetyczny uśmiech, który trwa i wygląda możliwie naturalnie, dlatego od wielu lat doceniliśmy zalety stosowania wypełnień „typu Inlay” oraz „Onlay”. Rozwiązania te stosujemy w wypełnieniach bocznych zębów, głównie z powodu dużej wytrzymałości na działające siły zaciskania zębów.

Inlay’e i Onlay’e to wypełnienia odbudowujące brakujące tkanki zęba, które wykonywane są indywidualnie w laboratorium.

Cały zabieg wykonujemy całkowicie bezboleśnie przeważnie podczas dwóch wizyt.

Przy zachowaniu najwyższej staranności i z zachowaniem najwyższej jakości i precyzji wypełnienia Inlay/Onlaye wykonywane w naszych gabinetach są bardziej wytrzymale niż zwykle plomby oraz zapewniają najlepszy efekt estetycznego.

Inlay

Inlay, podobnie jak onlay jest rozwiązaniem przypominajcymi koronę, przy czym Inlay używany jest do dużych powierzchni, ktorych zadaniem jest żucie pokarmu.

Onlay

Onlay, podobnie jak inlay jest rozwiązaniem przypominajcymi koronę, przy czym Onlay używany jest do innego rodzaju ubytków. Jego zadaniem jest odtworzenie nie tylko powierzchni rzującej, ale również guzków.

Zalety Inlay i Onlay

Stosowane przez nas wypełnienia zapewniają estetyczny wygląd i gwarantują najwyższą precyzję w odtworzenia pełnego kształtu zęba.
Zastępują tradycyjne plomby, a ze względu na ich zalety i końcowy efekt są niezastąpione przy odbudowie powierzchni żującej zębów bocznych zapewniając najwyższą wytrzymałość.